Politikë

Politikë

 • Argita në krye të Rithemelimit? Tritan Shehu: Pse të mos jetë? Flogert Muça: Vijim i Berishizmit

  Raportimi i Dumanit tek 'Ligjet'/ Tritan Shehu: SPAK po keqpërdoret! Flogert Muça: Ç'mitizoi akuzat e opozitës, tregoi dhe anën humane

  Vota e diasporës, mblidhet grupi i dialogut! I pranishëm edhe Celibashi

  A ka ndërhyrë Greqia për çështjen Beleri? Dumani: Asnjë shtet i huaj nuk ka shans të ndërhyjë as të intimidojë prokurorët

  Dumani tek 'Ligjet': Krimi i Organizuar ka kërcënuar prokurorët e SPAK! Problem mbetet mbrojtja e familjarëve të tyre

  Operacioni 'Revanshi', Dumani: Nuk kam informacion se u dekonspirua

  PROFILI/ Merr detyrën kreu i ri i Prezencës së OSBE-së në Shqipëri, Tarran: Pres me padurim të punoj krah partnerëve shqiptarë

  Dumani i përgjigjet Nokës: S’i kam pasur duar të lidhura as në 2008, as në 2023

  Akuzat e Berishës, Dumani me tone të larta: S’jam peng i askujt! Drejtësia s'mund të sfidohet!

  Heqja e imunitetit për deputetët? Dumani: E mirëpritur për ne heqja e kufizimit për kontrollin

  'A ka filluar procedim penal ndaj Erion Veliajt'? Ja si përgjigjet kreu i SPAK, Altin Dumani

  'A e konsideroni amnistinë ‘thikë pas shpine?’, Dumani i përgjigjet Alibeajt: Është marrë mendimi i SPAK në fazën e parë, jo si është miratuar

  ‘Të gjithë goditen, veç Ramës’, Dumani i përgjigjet Alibeajt: S’plotësojmë orekset mediatike! Për ne prevalon prova! Ecim ngadalë të mos bëjmë autogol

  Rama batuta me Cameron: Tani të gjithë shqiptarët do e shohin nëse je politikan që mban fjalën apo jo! Sekretari britanik: Premtoj se do të vij përsëri

  Vizita në Tiranë, Cameron: Shqipëria histori suksesi në aspektin ekonomik, në NATO e KS në OKB

  Dumani: Korniza ligjore e Kushtetuese na garanton pavarësinë, s'ka nevojë për ndërhyrje, vetëm jepni mundësinë e rikandidimit

  A jam i kënaqur nga prokurorët e SPAK? Përgjigjet Dumani: Jam kritike edhe me veten time

  Dumani: Po përgatisim një strategji për hetimin e krimeve zgjedhore! Në janar e prezantojmë

  Dumani te 'Ligjet': Numër i ulët referimesh nga institucionet publike

  Raporti vjetor për SPAK, Altin Dumani raporton në Komisionin e Ligjeve

  SHBA e Britania: Sali Berisha, jo e ardhmja e PD. Debate në studio: E drejton partinë si Putin (21 maj 2024)

  ‘Nga 100 heronj të Greqisë, 90 ishin arvanitas!’/ Tare: Janë të baraslarguar nga Greqia e Shqipëria

  Si i merret Berishës, PD-ja?! Debate në studio, replika mes Mingës, Kthupit e Çaçës

  'Tipari i viteve '90 ishte destabilizimi', Meçaj për deklaratat e Escobar: Nuk e kishte për non-gratën e Berishës!

  Deklaratat e Escobar/ Redi Varaku: Kemi ripropozim të SHBA se si PD-ja të vijë në pushtet në 2025

  Arben Meçe: Escobar kërkon ndryshim rrënjësor të opozitës, nuk lidhet me individët

  Himara dhe Potami të 'pushtuar' nga buburrecët, institucionet pa zgjidhje! Kumbaro: S’kanë zbritur luanët nga mali

  Lidhjet me Sigurimin/ Sula: Kandidatët të vetëdeklarohen! Certifikata e pastërtisë, kriter për garën elektorale

  Negociata me Shabanin dhe Lapajn? Qori në 'Studio Live': As kam takuar dhe as kam marrë mesazh nga ndonjë kryetar partie tjetër

  'S'jam komunist', Qorri i përgjigjet akuzave: Mbeshtes social demokracinë (21 maj 2024)

  Operacioni i SPAK, avokati Beqiri: Do zbardhin vrasjen e Artan Santos dhe gjyqtarit Skerdilajd Konomi

  Akuza e avokatit Beqiri: Ervis Martinaj nip i Liri Berishës, policia s’guxonte ta prekte! E mbronte ish-kryeministri

  Taksimi i profesioneve të lira, Tabaku në ‘Kushtetuese’: Mbylli bizneset! Taksa e padrejtë, politikë selektive e qeverisë

  Pamje me dron nga protesta e Rithemelimit dhe PL-së para bashkisë së Tiranës

  Aktori Mehdi Malkaj në protestën para bashkisë Tiranë: Mbushni xhepat me gurë, kjo qeveri po na shkel

  Avokatja e Popullit: Në burgje ushqimi i pamjaftueshëm! Të dënurit në '41 bis' humbën nga 10 kg

  Dhunë edhe në protestën e tetë të Rithemelimit e PL-së, hidhet molotov drejt bashkisë Tiranë! Vetëm një grusht militantësh

  'Ligjet' ngrihet nënkomisioni për vakancat në KLP e KLGJ, Alibeaj: Doni të emëroni njerëzit tuaj për të kapur kreun e SPAK

  Komisioni hetimor për kontratat në Shëndetësi, Vokshi: Vizitë në spitalin e Durrësit dhe te Trauma

  'Ishin groposur brenda në fuçi' Gazetarja Banushi zbulon se ku ishin fshehur 3 mln euro cash që sekuestroi SPAK