VIP & Spektakël

VIP & Spektakël

 • Kozak Braçi përfundon në polici, ja pse

  Çmimet BAFTA/ ‘Oppenheimer’ rrëmben 7 çmime! Aktorja më e mirë, Emma Stone

  Çfarë ndodhi? Xhensilën e zë ‘paniku’ dhe kërkon ndihmën e fansave

  Egla drejtuar Gracianos: Injorant je shpirt

  Reperët izraelitë thirrje për vrasjen e Dua Lipës, hiti bën xhiron e rrjetit: Çdo qen do marrë atë që meriton

  ‘Ta ndalojmë kohën’, puthje dhe momente romantike mes Heidit dhe Romeos

  Tentoi tia hidhte policisë me 50 mijë lekë mes dokumenteve, tik tokerja lirohet dhe poston video

  Zbulohet gjinia e bebushit të Olta Gixharit: Ju plotësua dëshira Amarit

  Taylor Swift ‘vjedh’ Grammy 2024, fiton për herë të katërt çmimin për albumin më të mirë të vitit! Surprizë Celine Dion

  Muhabet VIP-ash, me b***ën përjashta

  “Me i kontrollu të gjithë nga xhepat bëhen 100 mijë euro”, Rati batuta me kolegët: Gjysma e avionit me muzikantë

  Skandali/ Klodian Duro mburret në ‘Big Brother Vip’: Kam rrahur gruan, ruhuni! Po i futa dhe nja dy gota raki, e di si më dukeni ju

  Golden Globes 2024/ Triumfon ‘Oppenheimer’ dhe ‘Poor Things’! Zhgënjim për ‘Barbie’

  Tragjedi në Hollywood/ Aktori dhe dy vajzat e tij humbasin jetën pasi u rrëzua avioni në Karaibe

  Pas skandalit me bamirësinë e rreme, blogerja e famshme Chiara Ferragni rikthehet në Instagram me një mesazh: Njerëzit që të duan shfaqen në nevojë!

  ‘Te Ana’, Sardi Strugaj mbush sheshin ‘Skëndërbej’, performon këngën që bëri bujë në ‘5 herë jo’

  VIDEO/ Xhensila Myrtezaj në super formë vetëm 1 muaj pas lindjes, e ‘djeg’ mbi karrige në festë

  Festivali i Këngës 'rrëzon' parashikimet! Juria i jep çmim të parë Mal Retkocerit!

  Blogerja Chiara Ferragni, fitime ‘në emër të bamirësisë’! Mori 1.2 mln euro duke thënë se ishin për fëmijët autikë

  Nga ‘Ethet’ në Eurosong, Rona Nishliu sërish në Festivalin e Këngës?, këngëtarja: Ndoshta kthehem, ja për se më merr malli

  Ramë Lahaj: Ka shumë talente në Prishtinë e Tiranë por koha që jetojmë i ka bërë përtacë

  Unë fëmija i 8-të, prindërit i kam pasur bujq!’ Tenori Ramë Lahaj rrëfehet në podkastin e kryeministrit! Vitet që punova me Domingon

  Një ditë pas 28 nëntorit, reperi me famë botërore, Drake surprizon shqiptarët, shfaqet i veshur kuqezi në videoklip

  ‘Mora fjalë!’ Këngëtarja rumune këndon himnin e Kombëtares kuqezi

  ‘Mendoj rikthimin këtu’/Elsa Lila: Tirana shumë më e pastër dhe e sigurt se Roma

  Olta Gixhari bën lëvizje provokuese në tavolinën e jurisë, si reagoi Ilir Shaqiri

  Ndahet papritur nga jeta ylli i serialit ‘Friends’! Mattheë Perry u gjet i vdekur në shtëpinë e tij në Los Angeles

  Premiera e filmit ‘Në Kuadër të Dashurisë’, mbërrijnë në tapetin e kuq Luiz Ejlli dhe Olta Gixhari

  Martohet Venera Lumani dhe Lind Islami, dy këngëtarët i japin fund beqarisë! Publikohet pamjet nga dasma

  Ndarja e çmimeve të muzikës, Taylor Swift dhe Shakira triumfojnë në MTV

  'Më e lumtur se kurrë' Greta Koçi pritet të bëhet nënë për herë të parë

  Nga refuzimet, te personazhet që kërkojnë të ftohen në Portokalli, ‘Braçja’ tregon banorin e Big Brother VIP që i është lutur ta marrë në spektaklin e humorit

  Publikohet për herë të parë, audio përgjimi i princeshë Dianës që rëndon pozitën e mbretit Charles

  Çfarë ndodhi? Luizi batuta me një fanse në Velipojë: Jam lakuriq, do thonë ka fjetur me të

  Incidenti me flamurin serb në koncert, Rita Ora u përgjigjet kritikëve me një video

  Momenti kur Rita Ora i merr flamurin serb fansit: Ma rrëmbeu nga dora! Pas koncertit një shqiptar më tha se jam i zhgënjyer

  I dha flamurin serb Rita Orës në koncert, i riu: E mori sepse edhe ajo e di që Kosova është Serbi

  VIDEO/ Këndoi në skenë në Hungari me flamurin e Serbisë të hedhur krahëve, Rita Ora ‘kryqëzohet’ në rrjet! Këngëtarja: Nuk e pash cilit shtet i përkiste

  Çfarë ndodhi?! Luizi ndalohet nga policia

  Video virale! Ardian Bujupi nuk di kuptimin e fjalëve: Shalqiri është mish