Video

 • Apeli i dha vulën Sali Berishës, SHBA e prerë: Pozicioni ynë nuk ndryshon,...

  14 Qershor, 14:50

  Durrsakët këndojnë hitet e Michael Jackson! Një koncert fantastik me...

  14 Qershor, 14:46

  Nga femrat e bukura të Tiranës tek Kadareja me kostum popullor…rrëfimi i një...

  14 Qershor, 13:40

  Protesta/ Klevis Balliut i duket vetja si Mic Sokoli, përfundon si ‘pulë e...

  14 Qershor, 13:33

  Protesta te Bashkia, Belind Këlliçi kërcënon drejtorët e policisë: Jeta...

  14 Qershor, 13:21

  Doni flokë plot shkëlqim dhe shëndet? Olti Shulla përgatit 3 maskat më të...

  14 Qershor, 12:41

  Seanca në Apelin e Posaçëm, Fredi Beleri brenda kafazit të hekurt, shikoni...

  14 Qershor, 12:36

  Aksident i rëndë, momenti kur furgoni me turistë francezë përplaset me...

  14 Qershor, 12:34

  Përplasja me policinë, Klevis Balliu rrëzohet në tokë! Bardhi e Nallbati i...

  14 Qershor, 12:24

  Fërgesë me speca, domate, djathë dhe vezë / Gatimi më i mirë i verës nga...

  14 Qershor, 12:21

  Protesta, militantët djegin goma para Bashkisë së Tiranës

  14 Qershor, 12:14

  Kunguj të skuqur me salcë speciale me kos nga zonja Albana / Super shije!

  14 Qershor, 12:12

  Protesta para Bashkisë së Tiranës, militantët e Berishës heqin me dhunë...

  14 Qershor, 12:11

  Reshedi, Hasude e Myzeqesë me sheqer të djegur nga zonja Albana

  14 Qershor, 12:00

  Report Tv sjell pamjet me dron, një grusht militantësh protestë te Bashkia!...

  14 Qershor, 11:51

  Opozita sërish protestë para Bashkisë së Tiranës, hedhin molotov e tymuese

  14 Qershor, 11:34

  Parti të re pasi humbi vulën e PD? Lulzim Basha vendos sot fatin e tij politik

  14 Qershor, 11:27

  Nis rishikimi i ligjit ‘Për Rininë’, Bora Muzhaqi: Koha për të reflektuar...

  14 Qershor, 11:00

  Mungoi në Komisionin Antikorrupsion, Spiropali: Dora jonë e shtrirë për...

  14 Qershor, 10:46

  Mungoi në Komisionin Antikorrupsion, Spiropali: Dora jonë e shtrirë për...

  14 Qershor, 10:21

Videot më të shikuara

Video Zone