Sport

Sport

 • Shqipëria, ja si fitohet me Italinë. Shanset e kombëtares me Spanjën e Kroacinë

  Nisin ’ethet’ e evropianit në Tiranë, gati ‘Fan zone’! Tifozët: Festë e madhe, kombëtarja na nderon! Pronarët e bareve: Presim më shumë xhiro

  Pamje spektakolare të ‘Rally Albania’! 300 garues nga Qeparoja në Voskopojë: Terrene të vështira dhe sfiduese!

  EURO 2024/ Kombëtarja bëhet gati për përballjen me Italianë, stërvitet në Gjermani

  Euro 2024/ Kombëtarja nis përgatitjet për Italinë, Hysaj: Na neglizhojnë? Edhe ne i kemi me pikë të kuqe, nuk mjaftohemi me prezencën

  Romë/ Luiza Gega bie nga froni, atletja shqiptare renditet e pesta në garën 3000 metra në kampionatin europian

  EURO 2024/ 'Në ekip ka konkurrencë, i bën mirë Kombëtares', Ylber Ramadani: Ja cili do të jetë çelësi i suksesit përballë Italisë

  Kombëtarja shqiptare prek e para tokën gjermane, surprizohet nga stafi i aeroportit në Dusseldorf

  KF Tirana vendos piketat për sezonin e ri, trajneri Shkëmbi: Nëse nuk përmbush objektivat, iki! Drejtori Ibraimi: Jo më lojtarë për numër

  'E nisa si hobi, prindërit nuk donin'! Boksieri Kaçiu: Kam fituar disa çmime ndërkombëtare, idhull kam Usyk

  Kombëtarja prag Euro 2024/ Mirel Josa në Report Tv: Po grumbulluam 3 pikë, sukses i madh! Ernest Koçi: Do më pëlqente të shihja Hoxhën dhe Muçin

  Euro 2024, trajneri i kombëtares: Të gjithë duhet të jenë të përgatitur! Në fushë duket diferenca! Lista? Nuk kam kohë për kritika

  Viti i dytë i ekipeve sportive në shkolla, mbyllet në Vlorë me pjesmarrjen e 10 mijë nxënësve! Ylli: Sporti është cilësi jete

  Sulmuesi bashkohet me ekipin, Kombëtarja zhvillon stërvitjen e parë në Austri

  ‘Guinness Albania’, më 7 qershor synohet rekordi i pedaluesve në Tiranë! Mbahet edhe maratona e ‘Mirënjohjes’

  6 muaj pa shpërblim, kampioni foli për Report Tv/ Artan Shyti: Sportistët duhen paguar jo vetëm kur kanë sukses! Trajneri: Po vriten moralisht

  ‘Besëlidhja’ shpallet kampion në basketboll për meshkuj! Qytetarët festojnë me sportistët deri në mesnate

  Euro 2024/ Dita e dytë e stërvitjes, Kombëtarja lë nesër Shqipërinë! Tre lojtarë bashkohen në Austri, Sylvinho merr dy futbollistë nga kampionati shqiptar

  'Mezi pres Evropianin dhe ndeshjen me Italinë', Asllani flet për Euro 2024! Ajeti: Kemi më shumë kualitet se në 2016

  Kampionit të botës s’i japin shpërblimet, peshëngritësi Kofsha për Report TV: Ministria s’ka fonde, po demoralizohem (DOKUMENTI)

  'I drejtë vendimi për Cikalleshin', Cungu: Sylvinho më befasoi me Uzunin, Medon Berisha risia që duhej

  Uzuni e Cikalleshi s’thirren në Gjermani, debate në studio: Kush i la jashtë?!

  U tërhoq pasi nuk u ftua në Europian, Hygerta Sako: Humbje për Kombëtaren, s’e prisja që do thirrej Naser Aliji

  Kush e bën listën e Kombëtares, trajneri, FSHF apo agjentët? Rudi Vata: Trajnerët që e bëjnë këtë janë ordinerë! Sylvinho e ka personale me Uzunin

  Lista e Kombëtares dhe polemikat, Prodani në Report TV: Senatorët ndikojnë dhomat e zhveshjes! Rudi Vata: Sylvinho më befasoi me Cikalleshin, me Uzunin personale

  Rudi Vata: Mungesa e Cikalleshit në listë, humbje për kombëtaren

  Dwamena u shfaq në ekranin e 'Air Albanias', si ish-kapiteni i ndjerë motivoi Egnatian në finalen me Partizanin

  Sylvinho lë jashtë 'Euro 2024' 23 gola, shpërthen agjenti i Uzunit: Padrejtësi! Ka shënuar më shumë se 5 sulmues të thirrur

  Sylvinho e la jashtë Evropianit, Cikalleshi tërhiqet nga Kombëtarja: Dhashë shpirtin në fushë, por një fund që s'e zgjodha vetë

  Cikalleshi, Uzuni e Bare jashtë Euro 2024, Sylvinho: Më vjen keq, ka dhjetë të tjerë që duhet të ishin! Ja kriteri i përzgjedhjes

  Euro 2024/ Sylvinho publikon listën me 27 emrat për në Gjermani, rikthehen Daku e Abrashi! Jashtë Uzuni, Cikalleshi

  Finalja e Superligës, Egzon Belica për Report TV: Shanset janë të barabarta, 'Final 4' formulë e dyshimtë

  Final 4/ Luhet sot finalja Partizani - Egnatia në 'Air Albania', nis futja e tifozëve në stadium

  Përfundon edicioni i katërt i 'Tiranathlon' në Tiranë, njihuni me fituesit e garës ndërkombëtare

  “Mirënjohje e përjetshme për një njeri të madh”, duartrokitja e fundit në fushë për Claudio Ranierin

  Aksident gjatë turit çiklistik Vlorë-Himarë-Llogara/ Çiklistët përplasen me njeri tjetrin, 2 prej tyre rëndë

  Atalanta nderon Italinë, drejt skuadrës së 6 në Champions League! Festë edhe në rrugët e Bergamos

  Finalja e 'final-four'/ Pa favoritë dhe më shumë tifoz, Partizani dhe Egnatia nuk fitojnë vetëm trofeun! Në lojë edhe 1 mln euro

  Nga Sao Paolo në Lushnjë, Sylvinho dhe ndihmësit e tij pajisen me pasaportën shqiptareTrajneri brazilian i kombëtares shqiptare të futbollit, Sylvinho Mendes Campos Junior ka marrë pasaportë shqiptare.

  Nga sheshi 'Skënderbej' në Tiranë, nis turi i 81-të çiklistik i Shqipërisë! Mësoni pesë etapat