Programacion

E Diel
22
Maj
E Hënë
23
Maj
E Martë
24
Maj
E Mërkurë
25
Maj
E Enjte
26
Maj
E Premte
27
Maj
E Shtunë
28
Maj
E Diel
29
Maj
E Hënë
30
Maj
E Martë
31
Maj

Horoskopi

Dite shume e trazuar do jetë sot... njihuni me parashikimin e yjeve për sot

Dite goxha e mire do jete kjo e shtunja për ata qe janë ne një lidhje. Do afroheni me tepër me partnerin dhe do ja kaloni për mrekulli se bashku. Beqaret duhet te jene me realiste dhe nuk duhet te kërkojnë gjera te ekzagjeruara. Vetëm ne këtë mënyrë do e ndryshojnë lidhjen. Gjendja e Financave do jete goxha e vështirë. Duhet te merrni masa sa me shpejt

28 Maj, 07:23

Horoskopi

  • Parashikimi i horoskopit javor për datën 23 -29 Maj nga astrologu Jorgo Pulla

    Parashikimi i horoskopit javor për datën 16-22 Maj nga astrologu Jorgo Pulla

    Parashikimi i horoskopit javor për datën 9 Maj -15 Maj nga astrologu Jorgo Pulla

    Parashikimi i horoskopit javor për datën 2 Maj -8 Maj nga astrologu Jorgo Pulla