Foto ilustruese

Në dashuri është një moment paksa delikat...çfarë thonë yjet për ju sot

29 Maj, 07:15| Përditesimi: 29 Maj, 07:17

  • Share

Dashi

Të lindur më: 21 Mars - 19 Prill

Entuziazmi dhe energjia është e lartë falë ndikimit të Marsit, por mund të përballeni me disa sfida në marrëdhëniet personale. Megjithatë, mos lejoni që emocionet negative t'ju mposhtin dhe përdorni energjinë tuaj për të arritur qëllimet.

Demi

Të lindur më: 20 Prill - 20 Maj

Dita juaj mund të fillojë me disa lajme të pakëndshme, por ndikimi i Merkurit dhe Uranit do t'ju ndihmojë të zgjidhni tensionet në jetën familjare dhe profesionale. Përdorni këtë mundësi për të sjellë qetësi dhe për të përmirësuar marrëdhëniet tuaja.

Binjakët

Të lindur më: 21 Maj - 20 Qershor

Dashuria dhe marrëdhëniet ndërpersonale janë në qendër të vëmendjes këtë ditë. Prania e Venusit në shenjën tuaj rrit ndjeshmërinë dhe harmoninë, duke ju ndihmuar të përmirësoni lidhjet dhe të përqendroheni në ndjenjat tuaja.

Gaforrja

Të lindur më: 21 Qershor - 22 Korrik

Një ditë e mirë për të përqendruar në projekte kreative dhe për të organizuar jetën tuaj. Sjellja juaj pozitive do t'ju shpërblehet dhe do të keni mbështetjen e yjeve për të zgjidhur situatat e lëna pezull​.

Luani

Të lindur më: 23 Korrik - 22 Gusht

Do të jetë pak ditë stresuese dhe e vështirë për t'u menaxhuar, por duhet të shtrëngoni dhëmbët. Ka shumë gjëra për të rregulluar, por pak nga pak do të arrini gjithçka. Në dashuri keni nevojë për më shumë vëmendje.

Virgjëresha

Të lindur më: 23 Gusht - 22 Shtator

Do të detyroheni të bashkëpunoni me të tjerët edhe nëse prireni të jeni njerëz shumë të pavarur. Në dashuri është një moment paksa delikat, duhet të keni durim. Nëse ka pasur debate dhe debate me partnerin, përpiquni të sqaroheni para se të jetë tepër vonë.

Peshorja

Të lindur më: 23 Shtator - 22 Tetor

Ju jeni plot energji dhe dëshirë për të bërë gjëra dhe në punë do jeni shumë produktivë pavarësisht disa pengesave të vogla për të kapërcyer. Paqja i kthehet dashurisë. Do të shihni që gjithçka do të jetë mirë dhe nuk do të ketë asnjë problem.

Akrepi

Të lindur më: 23 Tetor - 21 Nëntor

Do të jeni plot energji pozitive dhe dëshirë për të bërë gjëra, prandaj përpiquni të mos qëndroni brenda. Në dashuri do arrini të kuptoni nëse keni apo jo personin e duhur pranë jush. Një përgjigje që e keni pritur prej kohësh.

Shigjetari

Të lindur më: 22 Nëntor - 21 Dhjetor

Dita juaj është plot me mundësi dhe energji pozitive për të arritur qëllimet tuaja. Yjet ju mbështesin në zgjedhjet tuaja dhe ju ofrojnë një aftësi për të parashikuar ngjarjet, duke e bërë të mundur suksesin tuaj​.

Bricjapi

Të lindur më: 22 Dhjetor - 19 Janar

Po përjetoni një moment të bukur në dashuri dhe më në fund po filloni të ndjeni sërish emocione që nuk i keni ndjerë prej kohësh. Ka ardhur koha për një kënaqësi të madhe në punë. Përveshni mëngët. Do të shihni që së shpejti do të arrini gjëra të mëdha në çdo fushë.

Ujori

Të lindur më: 20 Janar - 18 Shkurt

Ditë e shkëlqyer për projekte krijuese dhe për të bërë diferencën në ambientin tuaj. Jeni gjithmonë në kërkim të lajmeve dhe ndryshimeve, por tani do t'ju duhet të prisni edhe pak përpara se t'i shihni ato të realizohen. Mundohuni të mos jeni shumë agresivë në dashuri.

Peshqit

Të lindur më: 19 Shkurt - 20 Mars

Fantazia dhe ndjeshmëria janë në kulm. Merkuri në Dem dhe Saturni në shenjën tuaj ju japin leje për të ecur përpara me gëzim dhe harmoni, duke sjellë një atmosferë të ngrohtë dhe të këndshme​.

SI.E./ReportTv.al
Komento
  • Sondazhi i ditës:

    Jeni dakord që në Shqipëri të ndalohet përdorimi i euros për pagesa?