Në dashuri ka ulje dhe ngritje, pak pushim nuk bën dëm...Çfarë thonë yjet për ju sot

2 Qershor, 06:57| Përditesimi: 2 Qershor, 07:01

  • Share

Dashi
Të lindur më: 21 Mars - 19 Prill

Të dielen energjia juaj është në qiell, por fati duket se ju ka kthyer shpinën. Në dashuri mund të përjetoni ulje-ngritje, ndërsa në punë keni nevojë për më shumë vëmendje për të shmangur rrëshqitjet financiare.

Demi
Të lindur më: 20 Prill - 20 Maj

Të dielen përfitoni për të vazhduar ato projekte që kishit lënë mënjanë. Në dashuri mund të ketë ulje dhe ngritje, por asgjë për t'u shqetësuar. Financat duken të qëndrueshme, por kini kujdes nga shpenzimet e papritura.

Binjakët
Të lindur më: 21 Maj - 20 Qershor

Të dielen kujdes shëndetin tuaj, pak pushim nuk bën dëm! Në dashuri gjërat mund të jenë më mirë, përpiquni të jeni më të hapur ndaj dialogut. Në punë ia dilni mirë, por kini kujdes financat tuaja.

Gaforrja
Të lindur më: 21 Qershor - 22 Korrik

Të dielen ekuilibri juaj i brendshëm po përmirësohet. Edhe nëse financat tuaja janë paksa të lëkundura, karriera juaj mund t'ju befasojë me disa kthesa interesante.

Luani
Të lindur më: 23 Korrik - 22 Gusht

Dashuria mund të rezervojë disa surpriza pozitive për ju. Në punë keni disa sfida të tjera për të përballuar, por asgjë të pakapërcyeshme për ju. Financat tuaja po përmirësohen ngadalë dhe energjia juaj është e ndryshueshme.

Virgjëresha
Të lindur më: 23 Gusht - 22 Shtator

Jini të kujdesshëm me karrierën tuaj, pasi mund të ketë disa pengesa për ju. Në dashuri gjithçka duket se rrjedh me qetësi, ndërkohë që financat mund t'ju shkaktojnë dhimbje koke.

Peshorja
Të lindur më: 23 Shtator - 22 Tetor

Të dielen energjia juaj është në qiell dhe kjo do t'ju lejojë të përballoni sfidat me shpirt luftarak. Megjithatë, kini kujdes nga emocionet tuaja të cilat mund të jenë paksa të luhatshme. Në dashuri ka ulje dhe ngritje, ndërsa në punë jo gjithçka shkon aq mirë sa do të dëshironit. Fati nuk është saktësisht në anën tuaj kohët e fundit, ndaj kini kujdes në marrjen e vendimeve të nxituara.

Akrepi
Të lindur më: 23 Tetor - 21 Nëntor

Të dielen kujdes për shëndetin tuaj i cili mund të lëkundet pak. Gjërat nuk janë të këqija në dashuri, por mund t'ju duhet të punoni në komunikim. Financat janë të qëndrueshme edhe nëse në horizont mund të ndodhin disa ngjarje të paparashikuara.

Shigjetari
Të lindur më: 22 Nëntor - 21 Dhjetor

Të dielen duket se karriera juaj po kalon një periudhë të vështirë, por mos lejoni që kjo t'ju pengojë. Fati nuk është në anën tuaj kohët e fundit, kështu që qëndroni atje dhe mbani nën kontroll financat tuaja.

Bricjapi
Të lindur më: 22 Dhjetor - 19 Janar

Disa aspekte të jetës suaj shkëlqejnë ndërsa të tjerat mund të kërkojnë më shumë vëmendje. Karriera është në një fazë luhatëse dhe financat kërkojnë vëmendje. Megjithatë, dashuria premton shkëndija interesante.

Ujori
Të lindur më: 20 Janar - 18 Shkurt

Po lundroni në ujëra disi të trazuar, por me disa surpriza të këndshme. Mbani një sy në financat tuaja dhe mos u dekurajoni nga pengesat e vogla në punë. Energjia juaj është e lartë, shfrytëzojeni sa më shumë!

Peshqit
Të lindur më: 19 Shkurt - 20 Mars

Kjo ditë përfaqëson një pikënisje të dobishme për të nxitur miqësitë dhe për të pasur një takim të këndshëm! Dashuria nuk është ende e lehtë për t'u menaxhuar, veçanërisht nëse jeni kapur mes dy historive ose nëse duhet të zgjidhni se çfarë të bëni me një marrëdhënie në krizë, por yjet ju ftojnë të prisni deri më 17 qershor.

SI.E./ReportTv.al
Komento
  • Sondazhi i ditës:

    Jeni dakord që në Shqipëri të ndalohet përdorimi i euros për pagesa?