Bota

Bota

 • Tragjedi në Francë/ Bie zjarr në një pallat! 7 të vdekur, mes tyre 3 fëmijë

  Pas konstituimit Parlamenti Europian, pritet të votojë rezolutën për Ukrainën

  CNN: Javët e fundit alarm për një komplot iranian për të vrarë Trump

  Francë/ Macron pranon dorëheqjen e kryeministrit Attal

  Konstituohet Parlamenti Europian, i pranishëm edhe Fredi Beleri! Roberta Metsola sërish presidente

  Spahiu: Gjykata e SHBA sot goditi prokurorin Smith, që akuzoi Trump dhe arrestoi Thaçin

  Spahiu: Pasi Trump të zgjidhet President, Hashim Thaçit do shpallet i pafajshëm nga Haga

  Atentati ndaj Trump, ish ambasadori Nesho: Ishte ashpërsuar gjuha mes tij e Biden! Tashmë politika amerikane nga dhuna kalon tek konsensusi

  Trump flet për herë të parë pas atentatit: Supozohej të mos isha këtu, por të kisha vdekur

  Dy ish shokët e klasës të atentatorit të Trump: Nuk dinte të gjuante, ishte përjashtuar nga klubi i qitjes

  50 Cent, vendos foton e Trump në kopertinën e albumit në formë dedikimi

  Të gjitha teoritë e konspiracionit për sulmin ndaj Trump: Inskenim, Deep State, grusht shteti nga lëvizja Antifa

  Kongresi amerikan hap hetimet për Shërbimin Sekret pas sulmit ndaj Trump!

  Atentati ndaj Trump/ Kush janë presidentët e SHBA-ve që u kanë mbijetuar tentativave për vrasje, 4 prej tyre janë ekzekutuar

  Politika shqiptare dënon atentatin ndaj Trump! Begaj: Akte të tilla nuk kanë vend në demokraci! Rama: Tragjedi për botën demokratike

  Tentativa për vrasjen e Trump, liderët botërorë dënojnë atentatin: Sulmi i neveritshëm, skenat tronditësë! Rusia fajëson SHBA-në për nxitje të urrejtjes

  FBI: Sulmuesi ishte nga Pensilvania! U identifikua si një republikan

  Sulmuesi i Trump mbi çati hap zjarr me snajper në drejtim të ish-presidentit

  Biseda e Trump me agjentët pas të shtënave: Prisni të marr këpucët

  Spahiu për Report Tv: Atentati ndaj Trump, i pari në histori si kandidat dhe rival i Presidentit

  Spahiu në Report Tv: Opinioni ishte mbarsur me urrejtje që: Trumpin e mundin vetëm po e vranë

  SHBA/ Qëllohet me armë ndaj Donald Trump, plagoset në njërin vesh gjatë mitingut! Vritet atentatori! FBI: Autori ishte një 20-vjeçar

  ‘E urrej Trumpin’, publikohet video e autorit që tentoi të vriste ish-presidentin e SHBA: Jeni ngatërruar me njeriun e gabuar

  Atentati ndaj Trump i paralajmëruar? Dëshmitari: Autori ishte mbi çati, siguria nuk më dëgjoi

  Publikohet momenti kur snajperët vrasin atentatorin e Trump

  U vra nga FBI pasi i bëri atentat Trump, publikohet video e autorit të dyshuar

  Momenti kur Donald Trump qëllohet me armë zjarri gjatë mitingut elektoral

  Lufta/ Sulm në Khan Younis në Gaza, 71 viktima! Izraeli: U plagos një prej udhëheqësve të Hamasit, Deif

  DASH: Rusia po kërkon të shfrytëzojë tensionet ndëretnike në Kosovë dhe rajon

  Lufta në Ukrainë/ Zelensky javën tjetër në Britani në takimin e liderëve europianë, do të jetë dhe Rama

  Obama dhe Pelosi braktisin Biden: Garës së tij po i vjen fundi! Donatorët 'ngrijnë' 90 milionë dollarë

  Një gjarpër në ashensor, shikoni videon

  NATO shpreh shqetësim: Situata e sigurisë në Kosovë nuk është stabilizuar, ka mundësi për përkeqësim

  Pas samitit të NATO, Orban takohet me Trump: Mund të rikthejë paqen në Ukrainë

  Gafat e Biden, quan presidentin e Ukrainës Putin, Kamala Harris e ngatërron me Trump! Por, s’tërhiqet nga gara për President: Duhet ta mbaroj këtë punë

  Lufta në Ukrainë/ Samiti i NATO-s, deklarata përfundimtare: 40 miliardë euro ndihmë ushtarake

  Presidenti Biden përballë thirrjeve të reja për tërheqje nga gara për Shtëpinë e Bardhë

  Lufta/ NATO në favor të anëtarësimit të Ukrainës, por herët të flitet se kur! Blinken: Vendet aleate kanë nisur transfermimin e avionëve luftarakë F-16 drejt Kievit

  Lufta në Rripin e Gazës/ 29 palestinezë të vrarë nga një sulm ajror izraelit

  Nis hetim ndaj Marine Le Pen, dyshohet se fushata e saj është financuar në mënyrë të paligjshme