Politikë

VIDEO/ PD protestë me tym e flakë para Kryeministrisë e Bashkisë Tiranë, hidhen 35 molotovë! Fjalimi i Berishës 'sinjali' për sulm, kërkon qeveri teknike! Njerëz me maska! Meta sulmon Dumanin

Për gati dy orë e gjysmë opozita protestoi sot në Tiranë, ndërsa përveç Kryeministrisë, ndalesa pati edhe para Bashkisë së Tiranës. Dhejtëra molotovë iu drejtuan të dyja godinave, ndërsa Berisha iu drejtua militantëve përmes një videoje të regjistruar, ku foli për qeveri teknike. Të dy, bashkë me Metën sulmuan SPAK dhe drejtësinë e re. 

11 Korrik, 10:07

Politikë

 • Spahiu: Rama i dha leje nga burgu Belerit, për të mbyllur konfliktin me Athinën

  Spahiu: Berisha i la Himarën klanit grek në Amerikë, që ata të lobojnë për heqjen e Non-Gratës

  I dënuar për blerje votash, Drejtoria e Burgjeve i jep leje Belerit për t'u betuar si eurodeputet në Parlamentin Europian! Do të udhëtojë i vetëm

  Pas Uashingtonit, Rama drejt Londrës në Komunitetin Politik Europian

  Nisma e Kuvendit/ Nënkomision për të audituar punën dhe financat e KLSH! Do të jetë me bashkëdrejtim

  Protesta e opozitës, Baçi: Duam qeveri teknike te drejtojë procesin zgjedhor! Qori: PD s'flet asnjëherë për kullat e koncesionet e rrugëve

  A do të bashkohej më PD? Qori: Kemi moral dhe ideale të ndryshme! S’luftojmë për karrigen

  Protesta për qeverinë teknike/ Deputeti Ilir Metaj: Nuk kemi kohë për të plotësuar kapriçot e opozitës! M'u duk e zymtë dhe dëshpëruese

  Olsi Rama sërish në SPAK

  ‘Ose je i kapur, ose i paaftë’, Bejko ‘shpërthen’ ndaj Bashës: Na sillnin mesazhe mos sulmoni Saliun! Unë bëra betejën, ky fshihej pas murit

  VIDEO/ Një deklaratë e sinqertë e Flamur Nokës

  Qeveri teknike? Meta: Duhet t'ia imponojmë Ramës këtë kërkesë e shumë të tjera! Hesht për kandidatin e Berishës në Himarë

  Kandidatura e Petro Gjikurisë, kryetarja e PD në Himarë për Report Tv: Jemi anashkaluar, s’mund të emërojnë kandidatë pa u konsultuar me ne

  Protesta e opozitës me molotovë, Veliaj: Djegësit e flamurit dhe përdhunuesit e institucioneve meritojnë të ndëshkohen

  “Burgu dhe pasuria”, Poli Hoxha zbulon çfarë i bashkoi Metën e Berishën në protestën para kryeministrisë

  Spahiu: Nje protestë që zgjat 2 orë dhe pastaj shkojnë 2 muaj në plazh! Nuk e dobëson Edi Ramën

  'Mos prisni të vijnë 600 mijë veta në protestë', Dhuli: 40 gradë temperatura, nuk do dilja në një datë tillë

  Nga kryeministria, Bashkia e te Kuvendi, protesta e opozitës mbyllet në selinë e PD

  PD protestë me tym e flakë para Kryeministrisë dhe bashkisë Tiranë, hidhen 35 bomba molotovë! Fjalimi i Berishës 'sinjali' për sulm! Ka dhe njerëz me maska

  Frontline/ Protesta tek kryeministria, ironizon Flogert Muça: Dumani pranoi lirimin e Berishës, Rama nga Uashingtoni shpalli qeveri teknike

  Spahiu: Kulmi imoralitetit, 30 vjet protestuan kundër Metës, sot e brohorisnin si hero

  Skandali/ Militantët e Berishës hedhin molotov drejt policëve te Bashkia, u rrezikohet jeta

  Vendoset shirti 'skenë krimi' tek kryeministria, 4 ekspertë marrin provat pas protestës

  Militantët e Berishës përplasen me efektivët te Bashkia e Tiran

  Kreshnik Çollaku në protestën e Berishës: I bashkohem kujtdo që synon rrëzimin e Ramës

  Edhe Shkëlzen Berisha në protestën para kryeministrisë ku kërkohet lirimi i babait të tij

  ‘Populli shqiptar, prostitutë’, mësuesja e skandalit, në foltoren e protestës së PD

  Fjalimi i Berishës, sinjali për 'sulm'! Momenti nga afër kur hidhen 25 molotov tek kryeministria

  Protesta e opozitës, militantët hedhin molotov para kryeministrisë

  Meta nuk i ndahet 'DumDumanit' dhe sulmon ndërkombëtarët: T'u tregojmë se jemi me dinjitet

  Meta i bashkohet protestës së Berishës dhe sulmon SPAK: Rama e ka bazuar pushtetin kriminal te ‘Dum Dumanët’! Dëmtoi Kosovën për llogari të Vuçiç

  Berisha në arrest shtëpie, Noka e Bardhi udhëheqin militantët nga selia e PD drejt Kryeministrisë

  Meta i bashkohet protestës, në pritje të ardhjes së drejtuesve të PD-së

  Protesta/ Policia sekuestron ‘arsenalin’ e militantëve të Berishës

  'Studio Live'/ Genc Burimi: Opozita të protestojë para SPAK-ut! Anri Bala: Nuk kanë asnjë kauzë për të dalë në protestë

  Veliaj: Zgjidhni punën, jo ata që pushojnë te gjiri i Lalzit! PD leje kuturu në Yzberisht, ‘harroi’ urbanizimin

  Humbi djalin në masakrën e Gërdecit, Zamira Durda e zhgënjyer me procesin gjyqësor: Po zvarritet, Mediut t’i ndryshohet akuza! Fyese të flasësh për korrupsion kur janë 26 viktima

  Afera Partizani, SPAK zgjat dhe me 3 muaj hetimet, përpilon dhe 12 fashikuj të tjerë! Berishën e Malltezi kërkojnë të njihen me ta, Gjykata urdhëron të paguajnë

  Shqipëria, Italia, Bullgaria dhe Maqedonia e Veriut nënshkruajnë në Uashington dokumentin për Lëvizshmërinë Ushtarake përgjatë Korridorit të VIII

  Ambasadori i BE-së nga Shkodra: SPAK të lejohet të bëjë punën e vet! Partitë të gjejnë rrugën për Reformën, zgjedhjet e 2025 nuk duhet të kontestohen