Video

 • Gazetari zë ngushtë Belind Këlliçin: Pse nuk flisni më për kompaninë...

  22 Korrik, 15:37

  'Nuk shesim dot pataten, qepën as grurin!' Fermerët e Maliqit në protestë,...

  22 Korrik, 15:23

  Atentati me 3 të vrarë në Memaliaj, Gjyshja e Gledion Mukës: Djalin ma vranë...

  22 Korrik, 15:21

  Skandali te Onkologjiku, SPAK kërkon informacion nga bankat e Hipoteka për...

  22 Korrik, 15:13

  Zgjedhjet e 4 gushtit në Himarë, 8 parti për 2 kandidatë! PS garon e vetme,...

  22 Korrik, 15:12

  Atentati me 3 të vrarë në Memaliaj, kamerat zbulojnë profilin e autorit! I...

  22 Korrik, 15:08

  Këto simptoma tregojnë probleme në veshka tek fëmijët /Ja disa trajtime...

  22 Korrik, 14:49

  Vrasjet e 21 janarit/ Dëshmon në SPAK xhaxhai i Aleks Nikës: U vranë njerëz...

  22 Korrik, 14:45

  Meta sulmon Dumanin, akuza Bashës për 21 janarin: Ka përgjegjësi për...

  22 Korrik, 14:14

  Java e blerjeve, favorizime e surpriza për …/ Horoskopi javor 22-28 korrik...

  22 Korrik, 14:01

  Aktivizohet zjarri në zonën e Dropullit, flakët rrezikojnë banesat

  22 Korrik, 13:59

  Kunguj të mbushur nga zonja Albana

  22 Korrik, 13:46

  Kroaci/ Hyn në shtëpinë e të moshurave dhe qëllon me armë zjarri, humbin...

  22 Korrik, 13:42

  Supë pule me oriz nga zonja Albana, plot vlera ushqyese në një pjatë të vetme

  22 Korrik, 13:28

  Patëllxhanë me domate, hudhër e bimë aromatike/ Shije e parezistueshme nga...

  22 Korrik, 12:30

  Vlorë, merr flakë kati i parë i një banese, zjarrfikësit në vendngjarje

  22 Korrik, 12:29

  Punimet për ndërtimin e Unazës së Madhe të Tiranë, pamjet me dron! Rama:...

  22 Korrik, 12:21

  Këngëtarja Bleona Qereti paraqitet në gjykatën penale të Tiranës

  22 Korrik, 11:40

  21 janari/ Gruaja dhe xhaxhai i Aleks Nikës paraqiten në SPAK! Pritet të...

  22 Korrik, 10:04

  Ministri Arbian Mazniku paraqitet në SPAK

  22 Korrik, 09:57

Videot më të shikuara

Video Zone