Vlorë, zjarr në fshatin Penkovë, digjen sipërfaqe me kullota e bimësi

1 Prill, 15:57| Përditesimi: 1 Prill, 17:43

  • Share

 

Një zjarr ka rënë në fshatin Penkovë në Selenicë, ndërsa zjarrfikëset po punojnë për të shuar flakët. Zjarri është aktiv prej rreth 1 orë dhe ka djegur sipërfaqe me kullota dhe bimësi.


Lajmi kryesor:

Berat/ Fermerët u vunë flakën mbeturinave, por zjarri u djeg edhe ullinjtë


M.Q.//ReportTv.al
  • Sondazhi i ditës:

    A jeni dakord që personat e së njëjtës gjini të martohen ligjërisht?