SHIKONI VIDEON/ Militanti i Berishës i vë flakën gomave para Kuvendit, rrezikon dhe veten

6 Qershor, 10:52| Përditesimi: 6 Qershor, 11:01

  • Share

 

Një militantë i Rithemelimit i ka vendosur flakën disa gomave para Kuvendit, ku po zhvillohet protesta e opozitës. Në një moment ai ka rrezikuar dhe veten pasi flaka shpërtheu dhe gati sa nuk i kapi krahun. Shikoni videon

 


Lajmi kryesor:

Rithemelimi 2 orë protestë, tym e flakë para Kuvendit/ Militantët e Berishës përplasen me policinë, djegin goma! I prin Klevis Balliu dhe Sali Lusha (VIDEO + FOTO)


S.B//ReportTv.al
  • Sondazhi i ditës:

    Jeni dakord që në Shqipëri të ndalohet përdorimi i euros për pagesa?