Shoferi humb kontrollin e mjetit dhe përplaset! Ky është pasagjeri 20-vjeçar që humbi jetën në Tropojë (FOTO)

12 Maj, 17:17| Përditesimi: 12 Maj, 17:22

  • Share

1715526786_erimsjangjocaj.jpg

Erimsjan Gjocaj

Ky është 20-vjeçari i cili humbi jetën ditën e sotme në Tropojë, pasi drejtuesi i mjetit mnë të cili ishte pasagjer, ka humbur kontrollin dhe makina është përplasur me bordurën anësore të rrugës.

Sipas mediave aqi quhet Erimsjan Gjocaj, ndërsa drejtuesi i automjetit shtetasi A. S. është dërguar në spitalin e Traumës, në gjendje të rëndë shëndetësore.

Grupi hetimor po punon për përcaktimin e shkakut të  aksidentit.


Lajmi kryesor:

Aksident me vdekje në Tropojë, 20-vjeçari humb kontrollin e mjetit! Vdes pasagjeri, shoferi te Trauma


K.M/ReportTv.al
  • Sondazhi i ditës:

    Shqipëria luan ndaj Kroacisë sfida e dytë në Euro 2024, kush fiton?