Aksident me vdekje në Tropojë, 20-vjeçari humb kontrollin e mjetit! Vdes pasagjeri, shoferi te Trauma

12 Maj, 11:21| Përditesimi: 12 Maj, 17:18

  • Share

TROPOJË- Një aksident me vdekje ka ndodhur në Tropojë, ku një 20-vjeçar ka humbur jetën. Drejtuesi i mjetit, një 20-vjeçar ka humbur kontrollin dhe makina është përplasur me bordurën anësore të rrugës.

Për pasojë ka humbur jetën pasagjeri E. Gj., 20 vjeç, banues në Bajram-Curri, ndërsa drejtuesi i automjetit shtetasi A. S.,  është dërguar në spitalin e Traumës, në gjendje të rëndë shëndetësore.

Grupi hetimor po punon për përcaktimin e shkakut të  aksidentit.

Ora 17:17
Shoferi humb kontrollin e mjetit dhe përplaset! Ky është pasagjeri 20-vjeçar që humbi jetën në Tropojë (FOTO)

1715526786_erimsjangjocaj.jpg

Erimsjan Gjocaj

Ky është 20-vjeçari i cili humbi jetën ditën e sotme në Tropojë, pasi drejtuesi i mjetit mnë të cili ishte pasagjer, ka humbur kontrollin dhe makina është përplasur me bordurën anësore të rrugës.

Sipas mediave aqi quhet Erimsjan Gjocaj, ndërsa drejtuesi i automjetit shtetasi A. S. është dërguar në spitalin e Traumës, në gjendje të rëndë shëndetësore.

Grupi hetimor po punon për përcaktimin e shkakut të  aksidentit.

SI.E./ReportTv.al
Komento
  • Sondazhi i ditës:

    Shqipëria luan ndaj Kroacisë sfida e dytë në Euro 2024, kush fiton?