Protesta jashtë Kuvendit, militantët e Rithemelimit me goma me vete

6 Qershor, 10:12| Përditesimi: 6 Qershor, 10:45

  • Share

 

Jashtë Kuvendit po mbahet një protestë e thirrur nga Rithemelimi pas episodit të dytë të RAI 3 për Shqipërinë.

Në këtë video që sjell Report Tv dhe Shqiptarja.com dallohen protestuesit e Rithemelimit me goma me vete.

Kujtojmë që me këtë skenar u paraqitën edhe në protestën para Bashkisë së Tiranës, ku protestuesit dogjën gomat para bashkisë.


Lajmi kryesor:

Rithemelimi 2 orë protestë, tym e flakë para Kuvendit/ Militantët e Berishës përplasen me policinë, djegin goma! I prin Klevis Balliu dhe Sali Lusha (VIDEO + FOTO)


SI.E.//ReportTv.al
  • Sondazhi i ditës:

    Kuvendi kërkon që Greqia të heqë ligjin e luftës, si e vlerësoni?