Protesta e opozitës para Kuvendit, Argita Malltezi pjesë e tubimit

6 Qershor, 11:40| Përditesimi: 6 Qershor, 11:52

  • Share

Argita Malltezi, vajza e ish-kryeministrit Sali Berisha i është bashkuar protestës që po zhvillohet ditën e sotme në ambientet para Kuvendit.

Në pamjet e siguruara nga Report Tv dhe Shqiptarja.com, Argita shihet teksa është në mes të protestuesve, e mbuluar nga tymi për shkak të djegies së disa gomave nga militantët e Rithemelimit.

 


Lajmi kryesor:

Rithemelimi 2 orë protestë, tym e flakë para Kuvendit/ Militantët e Berishës përplasen me policinë, djegin goma! I prin Klevis Balliu dhe Sali Lusha (VIDEO + FOTO)


S.B/ReportTv.al
  • Sondazhi i ditës:

    Jeni dakord që në Shqipëri të ndalohet përdorimi i euros për pagesa?