Media: Shpërthime të reja pranë kryeqytetit sirian, Damask

6 Prill, 15:26| Përditesimi: 6 Prill, 15:28

  • Share

1712410065_tyjrtyjrtyjrtjrt.JPG

Disa shpërthime kanë ndodhur pranë kryeqytetit sirian, Damask, raportohen në një postim në platformën “X” media “Arab News”.

Sipas Observatorit Sirian për të Drejtat e Njeriut, mbrojtja ajrore siriane goditi dy objektiva në jug të Damaskut.


Lajmi kryesor:

Lufta/ Iran: Hakmarrja e pashmangshme, do të vendosim si dhe kur! Izrael: IDF merr trupin e pengut Katzir të vrarë në Gaza


K.M/ReportTv.al
  • Sondazhi i ditës:

    Kuvendi kërkon që Greqia të heqë ligjin e luftës, si e vlerësoni?