VIDEO/ Me duar në kokë dhe e tronditur, gruaja e autorit merr vesh lajmin e vrasjes së 65-vjeçarit: Ç'na gjeti

7 Shtator 2022, 20:10| Përditesimi: 7 Shtator 2022, 20:45

  • Share

Gruaja e Fatos Munellarit, autorit të vrasjes së 65-vjeçarit Safet Hyskollarin në Pogradec mori vesh lajmin mbi ngjarjen e rëndë nëpërmjet gazetarëve. Munellari vrau me thikë 65-vjeçarin pas një konflikti që paraprakisht dyshohet të ketë qenë për motive pronësie.

Ajo është e tronditur nga lajmi teksa shihet se ka vendosur duart në kokë.

"Obobo, si ka vdekur , të dy kanë vdekur , ç'na gjeti!! ", shprehet e tronditur bashkëshortja e autorit.

Ndërsa djali i tij thotë se nuk e dinin lajmin dhe sapo e kishin marrë vesh ngjarjen e rëndë . Ndërkohë, autori vijon të jetë në arrati.


Lajmi kryesor:

Sherr me thika për pronën në Gështenjas të Pogradecit, ndërron jetë 65-vjeçari! Në kërkim autori (EMRAT+VIDEO)


S.C/ReportTv.al
  • Sondazhi i ditës:

    Zgjedhjet parlamentare 2025, sipas jush si duhet të votojë diaspora?