Everton 1-3 Man. City

Kampionët tregojnë forcën, Manchester City përmbys 1-3 Evertonin (VIDEO)

28 Dhjetor 2023, 09:37| Përditesimi: 28 Dhjetor 2023, 09:38

  • Share


Në "Goddison Park", Everton nuk mundi të mbante rezultatin e pjesës së parë, me golin e Harrison që i dha suksesin në 45 minutat e para. Manchester City e përmbysi 1-3 me gola të Foden, Alvarez dhe Bernardo Silva. City me 37 pikë ngjitet në pozitën e katërt.


Lajmi kryesor:

GOLAT/ Chelsea fut Armando Brojën dhe fiton 2-1 në derbi, Manchester City përmbysje të madhe në Liverpool


S.DH/ReportTv.al
  • Sondazhi i ditës:

    Si e vlerësoni urdhrin për heqjen e pushimeve verore për policët?