Zbulohet identiteti i të riut shqiptar që vari veten në burg në Itali

1 Janar 2022, 21:16| Përditesimi: 1 Janar 2022, 21:21

  • Share

1626190052_burg.jpg

Është zbardhur identitet i të dënuarit shqiptar, i cili u gjet i vetëvarur në burgun e Salernos në Itali. Mediat italiane bwjnw me dije Arben Ahmeti, i lindur më vitin 1993, ishte i dënuar për trafik droge e ishte dhe një përdorues droge.

Prej disa muajsh ai po vuante dënimin në burgun e i cili ishte dënuar heqje lirie

 


Lajmi kryesor:

I burgosuri shqiptar i jep fund jetës në Itali, vetëvaret te hekurat e qelisë


K.T./ReportTv.al
  • Sondazhi i ditës:

    Ilir Meta sulmon kreun e SPAK, si e vlerësoni?