Zjarr në fshatin Dukat në Vlorë

31 Mars, 21:20| Përditesimi: 31 Mars, 21:39

  • Share

Një zjarr ka rënë në fshatin Dukat në Vlorë. Zjarri ka rënë rreth orës 20:00 dhe për të shuar flakët kanë shkuar dy automjetet zjarrfikëse.

Ndërkohë terreni është i vështirë dhe flakët favorizohen për shkak të erës së fortë.

M.Q.//ReportTv.al
Komento

Komente

  • Huti: 01/04/2024 10:03

    E ka vënë zagoll kabellua

    Përgjigju
  • Sondazhi i ditës:

    A jeni dakord që personat e së njëjtës gjini të martohen ligjërisht?