Zbulimi i 'shtëpisë së barit' në Shijak, Report Tv siguron foton e 43-vjeçarit që është në kërkim

24 Janar 2023, 11:07| Përditesimi: 24 Janar 2023, 11:10

  • Share

1674554666_SELMANKRASNIQI.jpg

Report Tv ka siguruar foton e Selman Krasniqit, 43-vjeçarit i cili është shpallur në kërkim pas zbulimit të një 'shtëpie bari' në një vilë në fshatin Sallmone në Shijak.

Policia ka arritur të arrestojë pronarin e banesës, Fredi Krasniqi, 46 vjeç, ndërsa vëllai i tij është shpallur në kërkim.


Lajmi kryesor:

VIDEO/ ‘Shtëpi bari’ e arsenal armësh në një vilë në Shijak! 444 rrënjë kanabis, 10 kallashnikovë dhe armë të tjera! Përdoreshin nga grupe kriminale


M.Q./ReportTv.al
  • Sondazhi i ditës:

    'Rasti Qefalia', a fshihen gjobat pas akuzave të Këlliçit, Nokës, opozitës?