Vinin baste sportive, arrestohen 4 të rinjtë në Vaqarr

30 Mars, 09:41
  • Share

TIRANË- Katër persona janë arrestuar në Vaqarr të Tiranës pas operacionit të koduar ‘Just’. Katër të rinjë kanë rënë në pranga pas kontrolleve të ushtruara në një lokal në Vaqarr.

Shërbimet e Policisë gjetën faqe dhe linqe që shërbenin për vënien e basteve sportive.         

Në kuadër të këtij operacioni u arrestuan E. M., 35 vjeç, A. K., 31 vjeç, A. Xh., 29 vjeç, dhe E. K., 32 vjeç, të gjithë banues në Tiranë.

Gjatë operacionit u sekuestruan në cilësinë e provës materiale, 4 celularë që shërbenin për këtë veprimtari të paligjshme.   

Materialet procedurale i kaluan Prokurorisë, për veprime të mëtejshme.  

SI.E./ReportTv.al
Komento

Komente

  • Eri: 30/03/2024 10:13

    Kapen milingonat! Nuk kapen elefantët turp! Në Vaqar? Pojanë të lulzuara në gjith Shqipërinë dhe kapen në Vaqar,janë oficerët e krimit ekonomik që janë bashkpuntorë me bandave të lotove që janë bo milioner.

    Përgjigju
  • Sondazhi i ditës:

    Zgjedhjet parlamentare 2025, sipas jush si duhet të votojë diaspora?