Kronikë

VIDEOLAJM/ Ecën me shpejtësi për të parakaluar, automjeti rrëshqet dhe rrotullohet në autostradën Durrës-Kavajë

28 Shtator 2022, 12:50| Përditesimi: 28 Shtator 2022, 14:45

 • Share

Adrenalina e shpejtësisë sjell shpesh herë aksidente të rënda, edhe me pasoja për jetën. Ndodh që shoferët të harrojnë që reshjet e shiut shkaktojnë rrëshqitje në rrugë si dhe e vështirësojnë kontrollin e manovrimin e automjetit.

Së fundmi, në rrjet qarkullon një video që tregon më së miri pasojat e shpejtësisë së lartë. Një automjet ecën me shpejtësi dhe rrëshqet, por shkak i aksidentit është bërë edhe pellgu me ujë në autostradën Durrës-Kavajë. Nuk dihet nëse ishte duke parakaluar apo duke i hapur rrugën automjetit që po vinte pas tij. 

Komento

Komente

 • Aldo: 28/09/2022 14:45

  Cilesia e rrugeve te regjimit.

  Përgjigju
 • Arben Kaca: 28/09/2022 13:01

  Ketu edhe mund te jete faj I shoferit por ne asnje autostrade nuk duhet te mbaje uje, ketu I bie qe faj eshte I firmes ndertuse

  Përgjigju
 • Jffj: 28/09/2022 12:57

  Mirembajtja e rrugeve te patronazhisteve.

  Përgjigju
 • Sondazhi i ditës:

  Shqipëria skualifikohet nga Euro 2024, a ju pëlqeu loja e Kombëtares