VIDEOLAJM/ Ariu futet me vrap në mes të pistës së skive, skiatorët shmangin përplasjen

15 Dhjetor 2023, 09:45| Përditesimi: 15 Dhjetor 2023, 09:47

  • Share

Një video është bërë virale në rrjet, ku në mesin e disa turistëve të cilët kanë qenë duke shijuar dëborën, futet me vrap një ari.

Ngjarja ka ndodhur në shpatet e liqenit Tahoe, Kaliforni, ku një grup skiatorësh kanë shmangur përplasjen me ariun i cili me vrap kaloi në anën tjetër të pistës së skive dhe u fut mes pemëve.

Tao Feng, i cili fimoi videon tha se e pa ariun të ribashkohej me nënën e tij në anën tjetër të shtegut.

SI.E./ReportTv.al
Komento
  • Sondazhi i ditës:

    A mendoni se duhet të ndalet pagesa me Euro në Shqipëri në vend të Lekut?