VIDEO/ Zjarrfikësit shpëtojnë kotelen nga flakët në Shkodër

14 Qershor, 22:15| Përditesimi: 14 Qershor, 22:17

  • Share

 

Një moment mjaft i bukur në Shkodër, teksa mes flakëve zjarrfikësit kanë shpëtuar një kotele.

Në pamjet e siguruara nga Report Tv, duket njëri prej zjarrfikësve me kotelen në dorë teksa e ka shpëtuar prej flakëve të përmasave të mëdha në tregun e rrobave të përdorura që përpijnë 5 banesa sot në Shkodër.


Lajmi kryesor:

Shkodër/ Zjarri përpin disa banesa tek tregu i rrobave të përdorura! 21 mjete zjarrfikëse ‘luftë’ me flakët prej 4 orësh! Vatra drejt shuarjes! 2 zjarrfikës dhe një e moshuar në spital (VIDEO+ FOTO)


G.K//ReportTv.al
  • Sondazhi i ditës:

    A besoni se SPAK do të bëjë drejtësi për 21 janarin?