VIDEO/ Vatër zjarri në Nartë të Vlorës

16 Prill, 21:19| Përditesimi: 16 Prill, 22:26

  • Share

Një vatër zjarri është konstatuar në afërsi të zonës Jalli në Nartë të Vlorës këtë mbrëmje.

Gazetari i Report Tv Armand Xhelili raporton se u është vënë flaka gomave dhe mbetjeve të ndryshme.

Në vendin e ngjarjes janë dërguar forcat zjarrfikëse.

B.K//ReportTv.al
Komento
  • Sondazhi i ditës:

    A jeni dakord që personat e së njëjtës gjini të martohen ligjërisht?