Napoli 2-1 Verona

VIDEO/ Napoli futet në garën Champions, përmbys 2-1 Veronën me kryeveprën e Kvaratskhelias

4 Shkurt, 17:30| Përditesimi: 4 Shkurt, 17:31

  • Share

Napoli fitoi 2-1 me Veronën në Serie A. Ndeshja e raundit të 23-të ishte dramatike në "Maradona", teksa djemve të Mazzarrit iu desh kryevepra e Kvaratskhelias në minutën e 87-të për të marrë tri pikët dhe për të qenë vetëm një pikë larg zonës Champions. Miqtë nga Verona do shokonin tifozët e pranishëm me golin e Coppola në minutën e 72, para se Ngonge dhe Kvaratskhelia të përmbysnin gjithçka për vendasit.


Lajmi kryesor:

GOLAT/ Interi mund 1-0 Juventusin në përballjen direkte, zikaltërit kryesojnë Serie A! Napoli përmbys Veronën, Atalanta 3-1 Lazio


S.DH/ReportTv.al
  • Sondazhi i ditës:

    A jeni dakord që personat e së njëjtës gjini të martohen ligjërisht?