Tifozët e Dortmund në Londër

VIDEO/ 'Lumi' verdhezi trondit Londrën, tifozët e Dortmund janë tjetër nivel

1 Qershor, 18:14| Përditesimi: 1 Qershor, 18:41

  • Share


Tre orë përpara ndeshjes tifozët e Borussia Dortmund janë nisur drejt mitikut "Uembley", duke dhuruar shfaqje. "Lumi" verdhezi i ultrasve ka treguar se jo më kot cilësohen si një prej tifozerive më spektakolare në botë.

 


Lajmi kryesor:

GOLAT/ Real Madrid mposht 0-2 Dortmundin dhe siguron titullin e 15-të në Champions League! Ndeshje me dy fytyra e 'Galaktikëve', gjermanët të pafat


S.DH/ReportTv.al
  • Sondazhi i ditës:

    Jeni dakord që në Shqipëri të ndalohet përdorimi i euros për pagesa?