Hakan Calhanoglu

VIDEO/ Katër gola për një pikë, Cagliari ndal 2-2 Interin në 'Meazza'! Zikaltërit mund të festojnë titullin kundër Milanit

14 Prill, 22:46| Përditesimi: 14 Prill, 22:48

  • Share

Në "Giuseppe Meazza" Interi u ndal në barazimin 2-2 me Cagliarin. Pas dy fitoreve radhazi, zikaltërit nuk mundën të merrnin pikët e plota. Thuram dhe Calhanoglu (penallti) shënuan dy herë për Interin, me sardët që barazuan me Shomurodov dhe Viola. Sfida e radhës për Interin është derbi me Milanin (22 prill) dhe në rast të një fitoreje do siguronte matematikisht titullin e 20-të kampion kundër rivalëve të qytetit.

VIDEO E GOLAVE


Lajmi kryesor:

GOLAT/ Ndicka rrëzohet në fushë, shtyhet Udinese - Roma! Inter lë festën e titullit për në derbi, ndalen Milani dhe Napoli


S.DH/ReportTv.al
  • Sondazhi i ditës:

    A jeni dakord që personat e së njëjtës gjini të martohen ligjërisht?