Chiesa dhe Vlahovic

VIDEO/ Juventus mbyll sezonin me fitore, 2-0 kundër Monzas në Torino

25 Maj, 20:51| Përditesimi: 25 Maj, 21:52

  • Share


Në "Allianz Stadium" Juventusi fitoi 2-0 kundër Monzës, me bardhezinjtë që për momentin marrin vendin e tretë në Serie A, duke pritur një hap fals nga Atalanta e cila ka dy ndeshje më pak. Bardhezinjtë shënuan dy gola të shpejtë në pjesën e parë. Chiesa në të 26 minutë dhe Alex Sando (asist i Fagiolit) dy minuta më vonë vendosën duelin për djemtë e Max Allegrit, i cili e kishte ndeshjen e fundit në drejtimin e "Zonjës së Vjetër".


Lajmi kryesor:

GOLAT/ Epilogu i Serie A, Juventus mposht 2-0 Monzën! Salernitana befason 3-3 Milanin në 'San Siro'


S.DH/ReportTv.al
  • Sondazhi i ditës:

    Kuvendi kërkon që Greqia të heqë ligjin e luftës, si e vlerësoni?