VIDEO/ Fitoi Kupën me Egnatian, portieri Alen Sherri propozon në fushë të dashurën

14 Maj, 21:53| Përditesimi: 14 Maj, 21:55

  • Share

 
Egnatia për të dytin vit radhazi është fituese e Kupës së Shqipërisë. Lojtarët rrogozhinas kanë festuar në fushën e "Air Albania", ndërsa një moment i veçantë ndodhi me portierin shkodran, Alen Sherri.

Ky i fundit ftoi të dashurën në fushë dhe në prani të ekipit dhe trofeut u ul në gjunjë dhe i propozoi për martesë. Ajo tha "po".


Lajmi kryesor:

Kupa e Shqipërisë/ Egnatia mund 0-1 Kukësin dhe merr trofeun e dytë radhazi në histori, Tirana në Evropë nga divani


S.DH//ReportTv.al
  • Sondazhi i ditës:

    Shqipëria luan ndaj Kroacisë sfida e dytë në Euro 2024, kush fiton?