Moment nga ndeshja

VIDEO/ Çuni dhe Ibrahimovic në stol, Frosinone përmbys 3-1 Cagliarin

21 Janar, 15:54| Përditesimi: 21 Janar, 15:55

  • Share

Në "Benito Stripe", vendasit e Frosinones fituan 3-1 me përmbysje kundër Cagliarit të Claudio Ranierit. Dueli nisi "malore" për vendasit, me sardët që shënuan në minutën e 26-të me Sulemana. Duhej pjesa e dytë që Frosinone të "shpërthente" me tre gola. Mazzitelli, Soule dhe Kaio Jorge gjetën golat, për të marrë fitoren pas pesë humbjeve. Marvin Çuni dhe Arijon Ibrahimovic qëndruan në stol për Frosinonen, që me 22 pikë mban vendin e 13-të.


Lajmi kryesor:

GOLAT/ Juventusi tripletë Leçes, 'Zonja' në krye të Serie A! Tri pikë për Empolin dhe Genoan


S.DH/ReportTv.al
  • Sondazhi i ditës:

    A po jep rezultate lufta e SPAK ndaj grupeve kriminale?