Vetëvrasja pasi iu publikua foto intime, ja banesa nga ku u hodh 27-vjeçarja në Tiranë! Vajza dy vjeçe është me babanë

12 Shkurt, 10:33| Përditesimi: 12 Shkurt, 10:57

  • Share

Në videon më sipër shihni banesën 4-katëshe, nga e cila u vetëhodh 27-vjeçarja, duke i dhënë fund jetës pasi iu publikua një foto intime në rrjetet sociale. 27-vjeçarja me origjinë nga Bulqiza jetonte në Kamëz të Tiranës prej 1 muaji, me nënën e saj, vëllanë dhe motrën.

Burime për Report Tv dhe Shqiptarja.com bëjnë me dije se e reja kishte vetëm 1 muaj që ishte kthyer nga Kosova për pushime me familjen e saj. Mësohet se 27-vjeçarja ka një vajze 2 vjeçe, e cila aktualisht ndodhet në Tiranë me babanë e saj. 27-vjeçarja ishte në proces divorci me bashkëshortin shqiptar nga Kosova.

E reja do të përcillet sot për në banesën e fundit.


Lajmi kryesor:

Tiranë/ E reja vetëvritet pasi i publikuan foto intime në rrjetet sociale! Pranga personazhit të TikTok-ut, më parë shantazhoi edhe një vajzë tjetër


SI.E.//ReportTv.al
  • Sondazhi i ditës:

    Ilir Meta sulmon kreun e SPAK, si e vlerësoni?