Shtyu të renë drejt vetëvrasjes, Altin Çoku i kishte publikuar foto intime dhe një vajze në Laç

12 Shkurt, 09:57| Përditesimi: 12 Shkurt, 10:46

  • Share

1707725948_altincoku.jpg

Altin Çoku është arrestuar pasi një 27-vjeçare u vetëhodh nga kati i katërt i pallatit në Tiranë. Dyshohet se ai ka publikuar foto intime mes tyre në rrjetet sociale, po hetohet për një rast tjetër të ngjashëm.

Burime për Report Tv bëjnë me dije se 39-vjeçari ka publikuar foto te ngjashme intime edhe kohë më parë dhe po hetohet edhe për një rast tjetër në Laç që ka ndodh disa vite më parë.


Lajmi kryesor:

Tiranë/ E reja vetëvritet pasi i publikuan foto intime në rrjetet sociale! Pranga personazhit të TikTok-ut, më parë shantazhoi edhe një vajzë tjetër


M.Q./ReportTv.al
  • Sondazhi i ditës:

    Baza ajrore e NATO-s në Kuçovë, a forcohet pozita e Shqipërisë në rajon?