Tiranë/ Policia gjen portofol me para, ia kthen gruas që i kishte humbur

19 Shkurt, 10:19| Përditesimi: 19 Shkurt, 10:21

  • Share

Punonjësit e Komisariatit Nr. 2 në Tiranë kanë gjetur dhe i kanë dorëzuar një gruaje, portofolin të cilin e kishte humbur.

Policët e gjetën portofolin në  rrugën "Muhamet Gjollesha" dhe brenda kishte një shumë parash, karta bankare dhe kartën e identitetit të gruas.

Të gjitha iu dorëzuan gruas, e cila falënderoi policinë për xhestin. Kohët e fundit, ka patur disa shembuj të kësaj natyre, ku sendet e humbura, që policia gjen, u kthehen të dëmtuarave.   

SI.E./ReportTv.al
Komento
  • Sondazhi i ditës:

    Ilir Meta sulmon kreun e SPAK, si e vlerësoni?