Tiranë, flakët përfshijnë një pallat tek '21 dhjetori', evakuohen banorët (VIDEO)

14 Shkurt 2020, 00:30| Përditesimi: 14 Shkurt 2020, 07:34

  • Share

TIRANE- Një zjarr ka rënë në katin e katërt të një pallati 5-katësh afër zonës së ‘21 Dhjetori'. Zjarrfikësit kanë bërë të mundur evakuuimin e banorëve dhe po vijojnë me shuarjen e flakëve.

Nuk dihen shkaqet e rënies së zjarrit, ndërkaq burime për Report Tv bëjnë me dije se deri tani nuk ka persona të lënduar. 

//ReportTv.al
Komento
  • Sondazhi i ditës:

    Si e vlerësoni urdhrin për heqjen e pushimeve verore për policët?