Momenti i tensionit

Tensione pas ndeshjes në Korçë, tifozët e Skënderbeut kapen me presidentin e Dinamos (VIDEO)

21 Shkurt, 19:43| Përditesimi: 21 Shkurt, 19:48

  • Share

Dinamo fitoi 0-1 kundër Skënderbeut në Korçë, sfidë kjo e prapambetur për javën e 20-të të Superligës. Korçarët gjatë lojës protestuan kundër vendimeve të gjyqtarit Klodian Shahini dhe tensioni u pa edhe në fundin e lojës.

Në tribunën VIP, disa nga tifozët e Skënderbeut debatuan me presidentin e Dinamos, Adrian Bardhi. Dukshëm të revoltuar, situata pas disa sekondave është qetësuar dhe gjithçka kaloi pa incidente edhe pas prezencës së policisë.


Lajmi kryesor:

VIDEO/ 'Nëndetësja' del në sipërfaqe, Dinamo fiton 0-1 kundër Skënderbeut! Tifozët kapen me presidentin në tribunën VIP


S.DH/ReportTv.al
  • Sondazhi i ditës:

    A jeni dakord që personat e së njëjtës gjini të martohen ligjërisht?