Sonte në Klinika 24: A mund të përllogariten ditët kur një grua është fertile?! Çrregullimi i spektrit autik!

6 Prill, 16:25| Përditesimi: 6 Prill, 16:34

  • Share

A mund të përllogariten ditët kur një grua është fertile? Cikli menstrual dhe ovulimi janë unike siç edhe ADN-ja për çdo vajzë dhe grua! Më ne sot në studio mjeku obsteter- gjinekolog do të japë informacion si të llogarisim ditët e fertilitetit.

Bëhuni pjesë e emisionit me mesazhet tuaja në faqen e FB të Report Tv televizion.

Ndërsa në pjesën e dytë do të ndalemi tek çrregullimi i spektrit autik dhe problematikat shumë dimensionale që ai mbart.

Klinika 24 emisioni i shëndetit nga Doreada Mio, çdo të shtunë në orën 20:00 në Report Tv.

M.Q.//ReportTv.al
Komento
  • Sondazhi i ditës:

    A besoni se SPAK do të bëjë drejtësi për 21 janarin?