Foto ilustruese

‘Si është siguria në plazhe këtë verë?’, ja si u votua në sondazhin e Shqiptarja.com

9 Korrik, 22:18| Përditesimi: 9 Korrik, 23:21

  • Share

Ndërsa jemi në kulmin e sezonit turistik, Shqiptarja.com pyeti lexuesit se si është siguria në plazhe këtë vit.

Pyetjes ‘Siguria në plazhe këtë verë në krahasim me vitin e kaluar është?’ iu përgjigjën në total 4302 votues unikë.

23.6% shprehen se siguria është më e mirë, 35.8% thonë njësoj dhe 40.6% mendojnë se siguria në plazhe është me e keqe se një vit më parë.

Sondazhi është publikuar më 7 korrik dhe të dhënat e pasqyruara në këtë lajm i referohen rezultateve deri më datë 9 korrik ora 23:21

Për të votuar në sondazh, kliko KËTU.

SI.E.//ReportTv.al
Komento
  • Sondazhi i ditës:

    Hapësirat publike në plazhe, sipas jush janë: