Hajduti nga Skrapari vjedh banesën në Shkodër, mori para e bizhuteri

18 Prill, 12:03| Përditesimi: 18 Prill, 12:08

  • Share

Një 35 vjeçar nga fshati Mollaz i Skraparit është arrestuar pasi akuzohet se është autori i vjedhjes së një banesë në fshatin Krajë të Shkodrës. Ngjarja u regjistrua më 21 mars 2024.

 Autori i identifikuar si D. Ç., vodhi një shumë parash, disa bizhuteri dhe sende të tjera me vlerë në banesën e një 47-vjeçareje.

Ndërkohë që policia po vijon punën për të zbardhur vjedhje të tjera që mund të ketë kryer ai.

Dosja i kaloi për hetim prokurorisë së Shkodrës.

Xh.K/ReportTv.al
Komento
  • Sondazhi i ditës:

    Shqipëria luan ndaj Italisë sfidën e parë në Euro 2024, kush fiton?