Cara dhe Rrapaj duke festuar golin e Partizanit

Shishet kokës s'e shpëtojnë Kukësin, Partizani rikthehet te fitoret! Të kuqtë bëjnë ligjin pas javës së 5

19 Shtator 2022, 17:01| Përditesimi: 19 Shtator 2022, 17:04

Partizani është rikthyer te fitoret në Superligë dhe këtë e ka bërë në një fushë të vështirë si ajo e Kukësit. Të kuqtë ia dolën për tre pikët me rezultatin 1-2 falë golave të Tedi Carës dhe Eneo Bitrit. Në minutën e 48 Daci barazoi përkohësisht për vendasit, por nuk ishte e mjaftueshme për të shmangur humbjen. Pa fat edhe trajneri Dobi që e nis me disfatë te Kukësi, ndërsa Partizani rikthehet në krye të Superligës.

Për t’u veçauar në këtë takim ishte edhe goditja me shishe në kokë e Tedi Carës pasi realizoi gol. Për rrjedhojë futbollisti la fushën që në minutën e 14 i dëmtuar.

Ne.k./ReportTv.al

Komente

• Liku: 19/09/2022 18:17

Partizani urime per fitoren agresori i shishes ujit duhet te marre denimin e merituar