Referendumi i Berishës/ Nis numërimi i fletëve të votimit në Kukës në sallën ku u zhvillua dhe votimit, nga 2084 anëtarë votuan vetëm 839 demokratë

18 Dhjetor 2021, 17:58| Përditesimi: 18 Dhjetor 2021, 18:29

  • Share

 

 

Nis numërimi i fletëve të votimit. Në Kukës nga 2084  të thirrur në referendum morën pjesë 839 anëtarë.


Lajmi kryesor:

Referendumi i Berishës/ Probleme me listat, votojnë edhe pa e pasur emrin! Vokshi: Votuan rreth 44 mijë, 99% pro shkarkimit të Bashës (VIDEO)


B.K.//ReportTv.al
  • Sondazhi i ditës:

    Si e vlerësoni urdhrin për heqjen e pushimeve verore për policët?