Gil Shwed dhe Edi Rama

Rama në Izrael: Vizitë në kompaninë ‘CheckPoint’, lider botëror në Sigurinë Kibernetike

21 Qershor 2023, 13:07| Përditesimi: 21 Qershor 2023, 15:13

 • Share

Kryeministri Edi Rama ka zhvilluar një takim me themeluesin e kompanisë “checkpoint”, Gil Shwed të sigurisë Kibernetike në Tel AVIV.

Prej dy ditësh, kreu i qeverisë ndodhet në një vizitë në Izreal.

Sot përmes një foto në profilin e tij në Facebook, Rama e quan takimin mbresëlënës, dhe themeluesin e kësaj kompanie, një legjendë të teknologjisë së lartë.

'Tel Aviv - Një vizitë tejet mbresëlënëse në kompaninë CheckPoint, lider botëror në Sigurinë Kibernetike, ku pata privilegjin e takimit me themeluesin e saj, legjendën e teknologjisë së lartë në Izrael, Gil Shwed'- shkruan Rama.

M.Q.//ReportTv.al
Komento

Komente

 • Iris: 21/06/2023 14:22

  Suksese te metejshme

  Përgjigju
 • Titi: 21/06/2023 14:00

  Shume mire nje tjeter marveshje e suksesshme

  Përgjigju
 • Dea: 21/06/2023 14:00

  Suksese ne takimet e ardhshme kryeminister

  Përgjigju
 • Ina: 21/06/2023 13:58

  Fale kryeministrit kemi mardhenie te mire me cdo shtet te botes

  Përgjigju
 • Sondazhi i ditës:

  A ka qenë Vettingu i gjyqtarëve e prokurorëve proces i besueshëm?