Bashar Al Assad dhe Sali Berisha

‘Ose unë, ose kaos’/ Berisha ‘kap’ kopertinë falas te Al Jazeera

2 Mars 2023, 13:24| Përditesimi: 2 Mars 2023, 13:27

  • Share

Për Sali Berishën duket se nuk janë ditët më të mira.

Pas DASH, i cili i konsideronte qesharake akuzat e tij, ndërsa i rikujtonte sanksionet e Sekretarit të Shtetit për korrupsion të theksuar, Al Jazzera i ka ‘dhuruar’ sot një kopertinë falas, por sërish për fatin e tij të keq, personazhi i zgjedhur nuk është i duhur. 

Sali Berisha shfaqet krah presidentit sirian Bashar Al Assad.

“Ose unë, ose kaos” – citohet Asad në kopertnën e Al Jazeera. Si për ironi, të shprehja i shkon për shtat edhe Sali Berishës, i cili nesër ka thirrur një protestë kombëtare, ndërsa gjykata pritet të shprehet për vulën dhe siglën e PD./ Lexo

 

Komento

Komente

  • e drejta: 02/03/2023 13:39

    SAHALI B A N D I T I

    Përgjigju
  • Sondazhi i ditës:

    Shqipëria skualifikohet nga Euro 2024, a ju pëlqeu loja e Kombëtares