Foto ilustruese

Nuk është dita e duhur për të bërë plane...çfarë thonë yjet për ju sot

23 Prill, 07:08| Përditesimi: 23 Prill, 07:11

  • Share

Dashi

Të lindur më: 21 Mars - 19 Prill

Të martën një lajm i mirë për dashurinë, pse të mos organizoni një darkë për dy persona për të sqaruar çdo mosmarrëveshje me partnerin tuaj? Sa i përket punës, mund të bëni plane për të ardhmen! Nëse keni projekte për të realizuar, mund të mbështeteni në favorin e yjeve.

Demi

Të lindur më: 20 Prill - 20 Maj

Të martën Hëna do jetë përballë dhe nuk do të dukeni shumë mirëkuptuese, në fakt do të jeni intolerantë. Mundohuni të ruani qetësinë dhe të mos prishni gjithçka në fund. Ka disa dyshime të vogla, por mos u shqetësoni, gjithçka do të zgjidhet së shpejti!

Binjakët

Të lindur më: 21 Maj - 20 Qershor

Të martën ata që janë tradhtuar apo braktisur tani mund të gjejnë pak qetësi, vetëm bëni pak durim dhe mos i lidhni gjërat. Perspektiva të mira në dashuri. Sa i përket punës, provoni fatin tuaj me kujdes. Nëse punoni në mënyrë të pavarur, me Jupiterin dhe Saturnin në favorin tuaj, gjërat mund të shkojnë mirë.

Gaforrja

Të lindur më: 21 Qershor - 22 Korrik

Të martën lajme të mira për dashurinë, veçanërisht në marrëdhëniet me të lindurit e shenjave të Akrepit dhe Peshqve. Projekte të mira përpara. Për sa i përket punës, është mirë të flisni nëse ka pasur ndonjë problem. Nuk ka kuptim të mbash gjithçka brenda, kërko një zgjidhje.

Luani

Të lindur më: 23 Korrik - 22 Gusht

Të martën në dashuri përpiquni të qëndroni të qetë dhe të kujdesshëm sepse mund të lindin dyshime. Nuk është dita e duhur për të bërë plane më mirë të shtyhet pak. Megjithatë, muajt e ardhshëm do të jenë plot me lajme dhe perspektiva të shkëlqyera.

Virgjëresha

Të lindur më: 23 Gusht - 22 Shtator

Të martën përpiquni të qëndroni të qetë, sepse ka lajme të mira për dashurinë. Në orët e ardhshme do të mund të përjetoni diçka të re edhe sepse Marsi është në anën tuaj. Nëse doni të paguheni më shumë, dijeni se është e vështirë. Ndoshta është koha të filloni të shikoni përreth.

Peshorja

Të lindur më: 23 Shtator - 22 Tetor

Të martën do të ketë lajme të shkëlqyera për dashurinë me Hënën që është në shenjën tuaj. Për sa i përket punës, flisni vetëm nëse mendoni se është e përshtatshme, në përgjithësi favorizohen mundësitë profesionale. Vlerësoni të mirat dhe të këqijat përpara se të pranoni një punë të re.

Akrepi

Të lindur më: 23 Tetor - 21 Nëntor

Të martën është më mirë të lini mënjanë hakmarrjen dhe konkurrencën, në dashuri është mirë të rizbuloni qetësinë. Kohët e fundit jeni debatuar shumë me partnerin. Ata që janë zhvendosur kohët e fundit tani duan të kthehen në lojë. Mos ki turp, pohoje veten.

Shigjetari

Të lindur më: 22 Nëntor - 21 Dhjetor

Të martën mërzia mund të pushtojë, ki kujdes nga marrëdhëniet. Bëni diçka për ta bërë jetën në çift më stimuluese, qoftë edhe nën mbulesë. Për sa i përket punës, idetë tuaja mund të jenë shumë interesante, veçanërisht nëse mendoni për të ardhmen. Mbroni veten, veçanërisht nëse dikush dëshiron t'ju pengojë.

Bricjapi

Të lindur më: 22 Dhjetor - 19 Janar

Të martën lajmi i mirë për dashurinë me Hënën nuk është më i kundërshtuar dhe Venusi i favorshëm. Për sa i përket punës, përpiquni të vazhdoni me projekte dhe mos kini frikë të bëni gabime, mos u shqetësoni! Ju keni atë që duhet për të bërë mirë.

Ujori

Të lindur më: 20 Janar - 18 Shkurt

Të martën priten disa shqetësime të vogla në dashuri edhe në çiftet e qëndrueshme dhe më të mira. Në fakt, për të gjithë, herët a vonë ka një moment të keq për të kapërcyer. Një periudhë e ndërlikuar i pret ata që punojnë vetë ka probleme me të cilat përballen.

Peshqit

Të lindur më: 19 Shkurt - 20 Mars

Të martën përfitoni nga kjo ditë në fund të prillit për të folur dhe kuptuar se çfarë ju thotë zemra. Nëse mendoni se një marrëdhënie tani ka marrë fund, kini guximin të vazhdoni më tej. Sa i përket punës, është një kohë interesante për të zhvilluar ide të reja dhe për të kapur një mundësi të madhe.

SI.E./ReportTv.al
Komento
  • Sondazhi i ditës:

    Jeni dakord që në Shqipëri të ndalohet përdorimi i euros për pagesa?