Në këtë moment mirëqenia juaj fizike dhe mendore luan një rol kryesor... horoskopi për sot

11 Maj, 07:16| Përditesimi: 11 Maj, 07:19

  • Share

Dashi

Të lindur më: 21 Mars - 19 Prill

Të shtunën falë ndikimit dashamirës të Hënës, do të jetë shumë fitimprurës në punë por jo vetëm. Po fitoni autoritet më të madha dhe do të ketë të gjitha kushtet për të zhvilluar strategji efektive për të ardhmen tuaj. Nuk duhet të nxitoni

Demi

Të lindur më: 20 Prill - 20 Maj

Të shtunën më në fund po korrni frytet e gjithë punës që keni bërë në të kaluarën. Do të duhet të përpiqeni t'i përqendroni energjitë tuaja në gjërat që kanë vërtet rëndësi, duke shmangur shpenzimin e tyre në situata që nuk të çojnë askund.

Binjakët

Të linur më: 21 Maj - 20 Qershor

Problemet e komunikimit me partnerin tuaj janë përpara. Gjithashtu për shkak të një situate astrologjike që nuk është tamam e favorshme për ndjenjat. Përpiquni të moderoni fjalët tuaja duke shmangur të thoni gjëra për të cilat mund të pendoheni.

Gaforrja

Të lindur më: 21 Qershor - 22 Korrik

Të shtunën në këtë moment nuk duhet të krijoni pritshmëri të tepërta, sidomos kur bëhet fjalë për dashurinë. Beqarët që kanë takuar një person të ri dhe intrigues duhet të përpiqen të matin mirë çdo gjest. Punoni shumë dhe mos neglizho asgjë.

Luani

Të lindur më: 23 Korrik - 22 Gusht

Të shtunën Saturni do t'ju bëjë të anuloni ose të lini mënjanë gjithçka që ju shkakton vuajtje ose zhgënjim. Kjo nuk është koha e duhur për t'u shqetësuar nga ata njerëz që sjellin vetëm probleme ose tensione. Jeni shumë të shqetësuar për momentin dhe po përpiqeni të menaxhoni emocionet tuaja.

Virgjëresha

Të lindur më: 23 Gusht - 22 Shtator

Të shtunën periudha aktuale është mjaft e pasigurt dhe e shtruar me probleme, por pavarësisht kësaj, ju jeni gjithmonë një shkëmb i patrazuar dhe asgjë nuk e ndalon entuziazmin dhe dëshirën tuaj për të dalë.

Peshorja

Të lindur më: 23 Shtator - 22 Tetor

Të shtunën në këtë moment mirëqenia juaj fizike dhe mendore luan një rol kryesor. Për sa i përket punës, do të ketë vendime të rëndësishme që do të duhet të përpiqeni t'i merrni në qetësi totale pa u ndikuar nga presionet e jashtme.

Akrepi

Të lindur më: 23 Tetor - 21 Nëntor

Të shtunën gjatë orëve të ardhshme do të ketë disa situata disi të ndërlikuara për t'u përballur edhe sepse dikush mund të flasë keq për ju dhe kjo mund t'ju acarojë jo pak. Kjo është koha e duhur për të bërë një ndryshim në të ardhmen tuaj.

Shigjetari

Të lindur më: 22 Nëntor - 21 Dhjetor

Të shtunën tregohuni të kujdesshëm në punë. Disa propozime interesante janë duke ardhur, veçanërisht për ata që kanë kohë që kërkojnë një punë të re. Në dashuri, falë mbështetjes së Venusit, ajo fazë mjaft e favorshme vazhdon, sidomos për çiftet e reja.

Bricjapi

Të lindur më: 22 Dhjetor - 19 Janar

Të shtunën po dilni nga një fazë pune intensive dhe vuajtjesh të mëdha edhe për shkak të angazhimeve të shumta që janë përqendruar në pak ditë. Të punosh shumë sigurisht që nuk është problem për ty, por ndonjëherë edhe ti shkon keq. Në fundjavë përpiquni t'i kushtoni më shumë kohë familjes.

Ujori

Të lindur më: 20 Janar - 18 Shkurt

Të shtunën po vijnë disa mundësi shumë interesante, veçanërisht për sa i përket punës. Muaji shkurt do jetë mjaft i favorshëm për ata që janë në kërkim të një pune të re. Ju duhet të përgatiteni tani për të qenë gati.

Peshqit

Të lindur më: 19 Shkurt - 20 Mars

Të shtunën pak qetësi më në fund po kthehet në jetën tuaj. Do të ketë një mënyrë për të gjetur një harmoni të caktuar edhe brenda familjes. Gjithmonë duhet të përpiqeni të lëvizni me shumë kujdes edhe sepse kjo nuk është koha e duhur për koka.

M.Q./ReportTv.al
Komento
  • Sondazhi i ditës:

    A besoni se SPAK do të bëjë drejtësi për 21 janarin?