Në 4 ditë, 41 mijë makina kaluan në tunelin e Llogarasë

9 Korrik, 14:30| Përditesimi: 9 Korrik, 14:34

 • Share

4 ditë nga hapja, në tunelin e Llogarasë kanë kaluar përmes tij deri më tani, 41 mijë automjete, bën të ditur kryeministri Edi Rama.

Tuneli i Llogarasë, i cili këtë sezon do të jetë pa pagesë, përshkruan vetëm në 7 minuta, itinerarin Dukat-Palasë, duke shmangur kalimin përmes rrugës së Qafës së Llogarasë.

M.Q.//ReportTv.al
Komento

Komente

 • Amr ika 5445: 10/07/2024 05:33

  Tuneli Llogoras nje Kryeveper Historike si Tuneli SIMPLONIT 20 km i gjate qe lidh Italin me Francen !

  Përgjigju
 • foni: 10/07/2024 03:21

  PAGESA DUHET TE JETE 500 LEKE TE VJETRA,,,,ME GJITHE KETE FLUKS...,

  Përgjigju
 • Nga 1.5€: 09/07/2024 17:02

  Nga 1.5€ pra i bie rreth 60,000€ duhet vendos nje pagese minimale aty 1.8€

  Përgjigju
 • Askushi: 09/07/2024 15:08

  Shume mire qe u ndertu tuneli po meru me i pune tjeter mos rri duke numeru makinat Mire qe nuk numron dhe targat cift e sa teke kan kalu

  Përgjigju
 • Sondazhi i ditës:

  Hapësirat publike në plazhe, sipas jush janë: