Ndërron jetë një nga të plagosurit e aksidentit të Burrelit, dy të tjerët në gjendje të rëndë

19 Shkurt, 18:03| Përditesimi: 19 Shkurt, 18:18

  • Share

1708362423_aksident.PNG

Ka ndërruar jetë në spitalin e traumës një nga të plagosurit e aksidentit të sotëm në qytetin e Burrelit. Bëhet fjalë për 74 vjeçarin Veli Bunga. Po ashtu, në gjendje të rëndë shëndetësore janë edhe mbesa e 74 vjeçarit si dhe shoferi i mjeteve të Bashkisë Përparim Nikaj.


Lajmi kryesor:

Burrel/ Përplasen me makinë 4 këmbësorë, ndërron jetë në spital njëri prej tyre! Shoferi 28-vjeçar u arratis, por u kap pas disa orësh


B.V//ReportTv.al
  • Sondazhi i ditës:

    Si e vlerësoni urdhrin për heqjen e pushimeve verore për policët?