Murale e Alexei Nalanyt

Navalnaya: Alexei shkroi një autobiografi para se të ndërronte jetë, do të publikohet më 22 tetor

11 Prill, 15:56| Përditesimi: 11 Prill, 15:59

  • Share

1712843863_muraleealexeit.JPG

E veja e Alexei Navalnyt ka njoftuar në mediat sociale se së shpejti do të publikohet autobiografia e bashkëshortit të saj të ndjerë. Yulia Navalnaya thotë se Alexei para se të ndërronte jetë në burgun siberian, la të shkruar një autobiografi që do të dalë në shitje më datë 22 tetor.

‘Më 22 tetor, biografia e Alexeit do të publikohet njëkohësisht në shumë gjuhë. Ai tashmë është përkthyer në 11 gjuhë dhe është i disponueshëm për porositje paraprake duke filluar nga sot. do të botohet patjetër edhe në rusisht’, shkruan Yulia Navalnaya.


Lajmi kryesor:

Lufta në Ukrainë/ Sulm masiv ajror nga Kharkivi në Kiev, u lëshuan 80 raketa e dronë për 5 orë


G.K/ReportTv.al
  • Sondazhi i ditës:

    A jeni dakord që personat e së njëjtës gjini të martohen ligjërisht?